InsERT partnerem kursu Rachunkowość i finanse

Dobra wiadomość dla przyszłych kursantów Rachunkowość i finanse! 

13.1.2023

Do grona partnerów Żaka właśnie dołączyła firma InsERT - lider na rynku oprogramowania księgowego w Polsce. Ucząc się w Żaku poznasz w praktyce systemy, na których na co dzień pracują specjaliści w działach finansowych i księgowych w całej Polsce.


Dlaczego InsERT? 

Firma Insert od 30 lat wspiera specjalistów z małych i średnich firm dostarczając specjalistyczne oprogramowanie. Systemy dostarczane przez naszego partnera pozwalają na kompleksowe prowadzenie spraw finansowych i księgowych. InsERT tworzy także programy do wsparcia działów kadrowo-płacowych, fakturowania, zarządzania relacjami z klientami. Bardzo się cieszymy, że InsERT dołączył do grona naszych partnerów. Mamy nadzieję, że kursanci skorzystają na naszej współpracy i w trakcie zajęć nauczą się jeszcze więcej! 


Od lutego nasi kursanci będą się uczyć praktycznie na oprogramowaniu dostarczonym przez firmę InsERT. Ponadto do pracowni Żaka w całej Polsce dotarły materiały przygotowane przez naszego partnera. Taka piguła wiedzy. Zajrzyjcie na stronę kursu Rachunkowość i finanse oraz na stronę naszego partnera! 

No i pamiętajcie, że naukę na kursie możecie zacząć jeszcze w lutym!