• Start  »  
 • Aktualności  »  
 • POZNAŃ Kobieca strona ŻAKa! Zrób coś tylko dla siebie! ;)

POZNAŃ Kobieca strona ŻAKa! Zrób coś tylko dla siebie! ;)

24.5.2016

Szanowne Kobietki; Mamy, Córki, Teściowe, Ciocie, Przyjaciółki, Koleżanki, Żony, Narzeczone, Studentki, Gospodynie Domowe.....

Codziennie każda z Was odgrywa mnóstwo różnych ról, w których 100% siebie oddaje innym: Dzieciom, Wnukom, Drugiej Połowie, Przyjaciołom, Współpracownikom......

Nadszedł czas na to, by każda z Was zrobiła w końcu w pełni coś tylko dla siebie! :)

Zapraszamy Was na zajęcia, na których nie tylko w krótkim czasie podniesiecie swoje kwalifikacje i zdobędziecie nowe umiejętności, ale również będziecie miały okazję poznać siebie nawzajem i świetnie spędzić czas w gronie "super Babeczek"! ;)

Wiemy, że jesteście zapracowane i macie dużo na głowie, dlatego zajęcia u nas odbywają się tylko w weekendy (średnio 2 zjazdy w miesiącu).

Wiemy, jak nudne potrafią być niektóre wykłady, dlatego na naszych zajęciach stawiamy głównie na praktykę! :) Dodatkowo zapewniamy wszystkie potrzebne na poszczególnych kierunkach materiały.

I w końcu, wiemy, jak trudno jest wygrać w totka i że pieniądze nie rosną na drzewie, dlatego oferujemy całkowicie bezpłatne kierunki z gwarancją na piśmie braku jakichkolwiek opłat, a czesne na kierunkach płatnych obniżymy dla Was o 30% (pomimo, że i tak mamy najniższe ceny w Poznaniu). :) 

Zainteresowane? :)

W takim razie bliżej o naszych typowo kobiecych specjalizacjach.

1. Wizaż / Stylizacja - kierunek na którym poznacie m. in. techniki i style makijażu, doboru zapachów, historię stroju, psychologię koloru itp. i przede wszystkim odbędziecie aż 20 godzin z warsztatu podstaw kosmetycznych i aż 60 godzin zajęć praktycznych, na których zapewniamy wszystkie materiały. 
Koszt specjalizacji wynosi 109zł przez 10 miesięcy i jest to jedyna opłata. W przypadku rezygnacji, czesne płatne jest tylko do miesiąca pobierania nauki. Po uwzględnieniu 30% zniżki, miesięczne czesne wynosi tylko 76,30 złotych. :) Po skończeniu specjalizacji otrzymujecie dyplom potwierdzający kwalifikacje i suplementy w 2 językach.

2. Florysta - całkowicie bezpłatny kierunek. Nauka odbywa się na żywych kwiatach. Kwiaty zapewnia szkoła :) Ułożone przez Was na zajęciach kompozycje, mogą być piękną ozdobą Waszych domów. :) Trzeba mieć swój sekator - to jedyny wydatek, na tym kierunku. :) 

3. Instruktor fitness - trochę się poruszacie! :) Zajęcia z różnych stylów tańca, masaż sportowy, ćwiczenia kształtujące i wzmacniające, postawy aerobiku itp. ale także żywienie i dietetyka, metodyka prowadzenia zajęć itd. 
Koszt specjalizacji to 109 zł przez 10 miesięcy (w przypadku rezygnacji, płatne tylko do miesiąca pobierania nauki). Po uwzględnieniu 30% zniżki koszt wynosi tylko 76,30 zł! :) Po skończeniu specjalizacji otrzymujecie dyplom potwierdzający kwalifikacje i suplementy w 2 językach.

4. Technik administracji - całkowicie darmowy kierunek. Specjalizacja w szczególności skierowana dla tych z Was, które chciałyby rozpocząć pracę w jednostkach administracji. Dużo zajęć praktycznych - aż 160 godzin wykonywania pracy biurowej i 180 godzin postępowania w administracji. 

5. Kierownik biura / małego przedsiębiorstwa - współczesne Kobiety idealnie odnajdują się w roli przywódcy, lidera, głównie ze względu na posiadane przez nie m. in. umiejętności miękkie. Zarządzamy świetnie naszymi domowymi ogniskami, dlaczego by nie spróbować prowadzenia biura, w którym pracujemy lub założyć własną działalność? :) Ta specjalizacja to 240 godzin przygotowujących do kierowania zasobami ludzkimi i zarządzania firmą. 
Koszt specjalizacji to 99zł przez 10 miesięcy (płatne do miesiąca pobierania nauki). Po uwzględnieniu 30% zniżki, koszt wynosi jedynie 69,30zł! :) To niewielka opłata za możliwość rządzenia światem! ;) Przynajmniej tym z najbliższego otoczenia! :) 

6. Asystent nauczyciela przedszkola - kierunek głównie wybierany przez Panie. Dużo zajęć praktycznych, które uczą prowadzenia gier i zabaw dla dzieci (przy okazji również nasze przyszłe asystentki świetnie się bawią i integrują ze sobą) :)
Koszt specjalizacji to 99zł przez 10 miesięcy (płatne do miesiąca pobierania nauki). Po uwzględnieniu 30% zniżki to tylko 69,30zł! :) 

7. Rejestratorka medyczna - absolutny hit ostatniej rekrutacji! :) Zajęcia niezwykle ciekawe, prowadzone przez praktyków. Bardzo dobrze przygotowują do nowego zawodu. Zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie utrzymuje się stale na wysokim poziomie. 
Koszt specjalizacji to 99zł przez 10 miesięcy (płatne do miesiąca pobierania nauki). Po uwzględnieniu 30% zniżki to tylko 69,30zł! :) 

8. Dekorator wnętrz - najtańsza oferta w Poznaniu! Specjalizacja nie tylko dla Pań, które lubią co kwartał przestawiać meble w domu :) ale przede wszystkim dla wszystkich tych, które na poważnie myślą o działalności związanej z projektowaniem wnętrz. Niezwykle ciekawy kierunek. Szeroki zakres materiału - od dokumentacji projektowej, rysunku technicznego, poprzez materiałoznawstwo, kolorystykę i wzornictwo, a kończąc na ekonomi i zarządzaniu firmą. 
Koszt specjalizacji to 139zł przez 10 miesięcy (płatne do miesiąca pobierania nauki). Po uwzględnieniu 30% zniżki to tylko 97,30zł! :) Po zakończeniu specjalizacji dyplom potwierdzający kwalifikacje i suplementy w 2 językach.

To tylko wybrane kierunki, które w maleńkim skrócie staraliśmy się Wam przybliżyć. :)

Pełna oferta znajduje się na naszej stronie w zakładce "oferta edukacyjna". 

Do zapisu na wybrany kierunek wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej.

Czas pomyśleć o sobie! :)

Macie jakiekolwiek pytania? Odpowiemy na wszystkie! 


Wyślij zgłoszenie poprzez formularz 

www.zak.edu.pl/formularz 

Zrób coś dla siebie! Zapisz się do 30 czerwca! Kończymy wtedy I etap rekrutacji, który gwarantuje miejsce w grupie! :) 


Sekretariat przy ul. Półwiejskiej 25/2
czynny od pon. do pt. w godzinach 9:00-17:00
oraz w soboty w godzinach 9:00-14:00

Zapraszamy! :)


  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.