O szkole Żak we Włocławku

Zarówno młodzież, jak i dorośli z Włocławka i okolic, dzięki szkole Żak mają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej. Słuchacze mogą kształcić się na kierunkach takich jak: florysta, opiekunka środowiskowa, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych i technik informatyk. Urozmaicona, bogata oferta, modyfikowana na bieżąco w taki sposób, aby odpowiadała potrzebom rynku pracy, stanowi dla wielu kluczowy element kształcenia. W placówce, oprócz szkoły policealnej, organizowane są również zajęcia szkoły medycznej oraz kursy jednoroczne.

Nauka realizowana jest w trybie zaocznym, dzięki czemu można połączyć kształcenie z pracą i codziennymi obowiązkami. Dla osób chcących rozwijać swoje zainteresowania lub zmienić zawód przygotowano kształcenie zamykające się w okresie jednego roku na kierunkach takich jak: instruktor ds. terapii uzależnień, wizażystka/stylistka, konsultant ds. dietetyki, trener personalny z elementami fitness, rejestratorka medyczna, manikiurzystka, agent celny, grafika komputerowa, dekorator wnętrz, podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów.

Szkoła dla dorosłych Żak we Włocławku zajmuje istotne miejsce na edukacyjnej mapie miasta, skupiając się na nauce konkretnych umiejętności, niezbędnych przy stanowiskach poszukiwanych na rynku pracy. Szkole zaufali młodsi i starsi, którzy poszukują lepszych perspektyw pracy oraz chcą nieustannie rozwijać swoje kwalifikacje. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 oraz w soboty w godzinach 8.00-16.00.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.